Raft.cz

Tisk z adresy http://reky.cz/Clanek-Na-vlnach-vypusteneho-Orliku.aspx?ID_clanku=2156 ID_P=14

Na vlnách vypuštěného Orlíku

Diskuse nad článkem
Re: Slavná Vltavská kaskáda, Chobotnice j., 17.12.2019 12:45
Články o sporech zda přehradu ve Štěchovicích ve verzi jak ji známe, nebo 70 metrů vysokou jsem pročítal v dobovém listu Vltavské proudy. To bylo tehdá taky lobováníčko. A taky to bylo tehdá znamení pokroku a (pošetilý iluze) ovládnutí přírody člověkem. Samozřejmě kaskáda se projektovala postupně, Orlík asi konkrétní plány před válkou neměl. Vraný Bylo už před válkou. Štěchovice s problémama za války. Mimochodem jestli by byly štěchovice vysoký 70 metrů, nebo takhle, to už by bylo při tý hrůze relativně jedno, jen by bylo víc zatopený údolí nad Štěchovicema a Ztracenku a další by museli přestěhovat vejš, pokud vubec.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Metuje