Raft.cz

Tisk z adresy http://reky.cz/Clanek-Na-vlnach-vypusteneho-Orliku.aspx?ID_clanku=2156 ID_P=4

Na vlnách vypuštěného Orlíku

Diskuse nad článkem
Dobrý, Chobotnice j., 16.12.2019 21:48
Dobrý to máš. Tak dlouho jsem se odhodlával k sepsání článku až už nemusim. Smajlík Pokud by bylo uznáno za vhodno, tak bych tam vtělil moje neumělý vídeo který jsem tam natočil. youtu.be/oZZWIxnJQRU Z naší výpravy jsme končili někteří v Podolsku vpravo nad lodním výtahem, ale obnášelo to vynést lodě lesem na párkoviště, jiní vlevo u toho mostku co si ho fotilo už asi milion lidí a dá se tam dojet autem. Případně pro osamělý jedince je slušnej přístup k vodě v Červený. Tam se dá dojít i na vlak když člověk jede kombinaci Otava z Písku nebo Vrcovic a po Vltavě do Červený. Čekal jsem, že se to bude víc zařezávat do bahna, ale ono je to od Rejsíkova bahnem vynivelovaný do nepatrnýho spádu. Ty jezy Horní Dolní Lipovsko jsou už teoreticky nad hladinou, prakticky tam jsou, ale někde pod bahnem. Otázka je, jak během tech tří zim se to do bahna zahloubí, třeba se tech jezů dočkáme. Oproti tomu Smetiprach i Jistec na Otavě jsou čistý od bahna. Ale na Smetiprachu se dá rozpárat vzducholoď o zbytky výdřevy šlajsny (hřebíky?), jak by tu mohl dosvědčit jeden kolega. Na Jistci je ve šlajsně velikej šutr, mírně vpravo od středu, ale samozřejmě silně magnetickej, jak by tu mohl dosvědčit jinej kolega. Smajlík Otava mi přišla nějak vodácky zábavnější, ale to už jsem popsal u sebe na blogu. Ještě s tím zahloubením - pod Žilinou na Váhu jsem viděl vypuštěnou přehradu kde byla řeka zařízlá tak, že nalet tam mohlo bejt o život, proud táhnul do propustě přehrady a po bahnitech stěnách se fakt blbě leze.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Metuje