Raft.cz

Tisk z adresy http://reky.cz/Clanek-Vodactvi-zachranuje-zivot-–-Vltava-1942.aspx?ID_clanku=2154 ID_P=2

Vodáctví zachraňuje život – Vltava 1942

Diskuse nad článkem
Moc hezký, Klasik, 09.12.2019 16:12
Ahoj Eki, mám rád tvoje články s nádherně lidským přesahem. Tento je také příjemné pohlazení.

Podobných klidných míst bylo kolem řek asi víc a je malý zázrak, že se tam nenašel nikdo, kdo by práskal. Kdysi jsem takto na Korečném mlýně (bývalý mlýn a statek stával na potoce v uzavřeném údolí naproti Valentovskému mlýnu na Berounce ... dnes velkoryse vykáceno, srovnáno a dlouhodobě započatá rekonstrukce ... pro mě zničené místo, než si to příroda vezme zpět) mluvil s pánem, který přežil kus války ukryt tam. Prý jich tam bylo víc. Znělo to jako z Oty Pavla.

Bohužel neměli všichni takové štěstí, ale to tématicky není pro tento web.

Ahoj a dík
Klasik Smajlík Smajlík Smajlík
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.