Raft.cz

Tisk z adresy http://reky.cz/Clanek-Za-dva-dny-120-km-na-Vltave-1929-ocima-divky.aspx?ID_clanku=2157 ID_P=31

Za dva dny 120 km na Vltavě 1929 očima dívky

Diskuse nad článkem
Re: 120 km za dva dny..., Chobotnice j., 24.12.2019 16:52
Pokud u nás a neměla by to bejt provařená Vltava, tak teda leda Labe. Loni jsem tam dal jeden den 106km z Ústí za Drážďany a druhej den asi 40 za dopoledne do Riesy a zpátky na vlak. Málo jezů u nás se dá jet a jeden přenášecí jez vezme asi čtvrt hodiny. Na jizeře je jich třeba 12 za den. krát 15 minut... A pak je tu to Labe, stovky kilometrů bez jezů, to znamená tekoucí voda a nula přenášek. Chtěl bych příští rok si dát zas z Ústí nějakej extrémní start ráno koncem června, kdy jsou nejdelší dny a valit do večera kolik to dá. 120 za den je uplně v pohodě reálnejch, spíš mnohem víc. (Pro Klasika: s tim Berlínem počitám, jen se to ještě musí rozmyslet Smajlík ) Pro Ekiho: můžu tě pak nabrat cestou zpět. Nebo pokud bys v duchu indiánů protivníků/opačníků chtěl urvat tu štreku na Pálavě, tak okolo Labe je perfektní logistika vlakem.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Výprodej lodí Samba a Vydra